Olomučany – Cetkovice 3:5 (2:1)

Branky:: Fedra  3

Sestava: Beránek – Klíma, Kaspar – Šoba, Baráková , Barák – Fedra, Streit

Šafařík, Musil, Ševčík, Krňák

Do zápasu proti Cetkovicím udělal trenér P. Štrajt několik změn v sestavě a určitě byli ku prospěchu. I když konečný výsledek se v podobě výhry nedostavil (to ale není u dětí, tak důležité).

Do brány šel M.Beránek, který nás několika bravurními zákroky držel ve hře. V obraně dobře zahrál T.Kaspar a ofenzivní úkoly zvládal na výbornou V.Fedra, který 3 brankami potvrdil svoji střeleckou formu. Ostatní se snažili a herně nikdo nepropadal. Zápas jsme začali dobře a v 15min. jsme vedli již 2:0. Bohužel soupeři se podařilo před přestávkou snížit z trestného kopu a dostat se  zase do hry. Druhý poločas nás hráči Cetkovic již začali přehrávat a zřejmě díky lepší fyzičce a tréninkové morálce slavili vítězství. Rozhodující branku na 5:3 jsme dostali v poslední minutě do prázdné brány, kdy se do útočení zapojil i už i náš brankář.

Příští víkend máme volno a za čtrnáct dní, zajíždíme k jednomu ze slabších soupeřů a to do Šošůvky.

Jedovnice – OLOMUČANY 11:4 (4:1)

Branky: Fedra 3, Šoba

Jarní zápasy ml. žáků nebudou pro naše hráče jednoduchou záležitostí. Poté co nám jeden hráč přešel o kategorii víše a M. Beránek někdy nemůže kvůli střídavému startu v Blansku, musíme mužstvo doplňovat dětmi věkem přípravky.

Jedovnice nás od začátku přehrávaly. Snažili jsme se hrát ze zabezpečené obrany a spoléhat na rychlé protiútoky. Začátek nám vyšel na výbornou a asi v 5 min. jsme se ujali vedení. Ale postupem času jsme nestíhali soupeřově tempu a na naši přetěžovanou zálohu a obranu toho bylo až moc. Konečný výsledek je možná až příliš krutý. Pozitivem je alespoň to, že V. Fedra dal 3 branky a upevnil si vedoucí postavení v tabulce střelců.

Sestava: Musil – Klíma, Barák (Šafařík) – Šoba, Baráková, Kaspar – Fedra, Streit (Krňák)

SEZÓNA 2013/2014 - jaro

Okresní přebor mladší žáci 7+1
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)

1. Boskovice B 18 15 2 1 163: 19 47   ( 20)

2. Olešnice/Kunštát B 18 14 0 4 157: 37 42   ( 15)

3. Olešnice/Kunštát A 18 13 2 3 162: 41 41   ( 14)

4. Rudice 18 12 3 3 159: 39 39   ( 12)

5. Olomučany 18 8 1 9 96: 90 25   ( -2)

6. Adamov 18 7 3 8 114: 83 24   ( -3)

7. Lipůvka 18 7 2 9 90: 68 23   ( -4)

8. Cetkovice 18 5 1 12 56: 98 16   (-11)

9. Benešov/Kořenec 18 2 0 16 27:191 6   (-21)

10. Šošůvka 18 0 0 18 7:365 0   (-27)

SEZÓNA 2013/2014 - podzim

1. Olešnice/Kunštát A 10 9 1 0 84: 12 28   ( 10)

2. Boskovice B 10 8 2 0 85: 9 26   ( 11)

3. Rudice 10 6 3 1 69: 12 21   ( 6)

4. Olešnice/Kunštát B 10 6 0 4 88: 33 18   ( 3)

5. Lipůvka 10 5 2 3 51: 27 17   ( 2)

6. Adamov 10 4 2 4 60: 37 14   ( 2)

7. Cetkovice 10 4 1 5 32: 42 13   ( -5)

8. Olomučany 10 3 1 6 55: 54 10   ( -5)

9. Jedovnice 10 3 0 7 39: 47 9   ( -3)

10. Benešov/Kořenec 10 1 0 9 13: 83 3   (-12)

SEZÓNA 2012/2013

Tým našich mladších žáků nyní trénuje pan Petr Horvát se synem Filipem. Týmu se pod jejich vedením v první polovině podzimní sezóny dařilo, protože neprohrál několik utkání v řadě. Závěr sezóny již nebyl tak vydařený, nicméně umístění v tabulce je velmi pěkné.