Přípravné utkání Rudic-Olomučany 2:1 (1:1)

Prohlížíte starou verzi stránek. Nová je k dispozici na www.olomucany.cz

Neděle 19.2.2012 umělý trávník VUT Brno

Sestava: Motal
             Dědeček, Klíma Petr, Červený, Husák
             Dvořáček, Klíma Pavel, Horváth, Rychnovský, Štěpánek V.
             Štěpánek J, Novotný, Navrkal
Trenéři: Rychnovský, Šebek
Nejlepší hráč: Klíma Pavel, Červený

Utkání nemělo mnoho fotbalovosti. Odehrávalo se spíše ve středu hřiště. Soupeř nás ze začátku utkání mírně zatlačil do obrany, ale to se nám bez větších problémů podařilo ustát. Když jsme ubránili tlak soupeře a vyrovnali hru, tak jsme bohužel umožnili, podklouznutím našeho obránce, Rudici jít do vedení. Asi ve 30min. Lukáš Rychnovský vyrovnal, když se sám ocitl proti brankáři soupeře. On se většinou v této situaci nemýlí, což se ale bohužel nedá říci o žádném jiném našem koncovém hráči.
Druhý poločas byl poznamenán stálým sněžením, s čímž měli někteří naši hráči obrovský problém a velice často seděli na zemi. Zřejmě nezvolili vhodnou obuv (tarfi). Když se již utkání chýlilo ke konci a zřejmě k zasloužené remíze, přišel faul našeho stopera a pokutový kop, který soupeř bezproblémů v 85minutě proměnil.
Příští utkání čeká naše hráče již tuto sobotu od 17:00 opět na VUT Brno. Našim soupeřem bude mužstvo Vilémovic.